Przejdź do treści

O nas

Zakład Działalności Innowacyjnej INNOVATOR Sp. z o.o. został utworzony w 1997 roku. W chwili obecnej jedynym udziałowcem spółki jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych

Od dnia utworzenia ta inżynierska Spółka zajmuje  się. transferem do przemysłu technologii opracowywanych w Instytucie Metali Nieżelaznych oraz podejmowaniem na bazie tych technologii produkcji i usług w ramach działalności własnej.

Rozpoczęcie sprzedaży maszyn Flotacyjnych

W roku 2005 Innovator Sp. z o.o. zgodnie ze swoją. Misją zaangażowała się w organizację produkcji i sprzedaży  maszyn flotacyjnych typu IF, których  nowoczesna konstrukcja jest dziełem zespołów badawczych Łukasiewicz Instytutu Metali Nieżelaznych. Oferta Spółki obejmuje również dostawy innych urządzeń i wyposażenia dla zakładów wzbogacania rud metali nieżelaznych i węgla. W zakresie dostaw maszyn INNOVATOR ściśle współpracuje z polskimi zakładami wzbogacania rud metali nieżelaznych i węgla, a w ostatnich latach równie skutecznie eksportuje te maszyny do Chin, Serbii oraz Kazachstanu.

124 Zrealizowane projekty

611 komór flotacyjnych

22424 m3 objętości maszyn

Krzysztof Kaleta

Prezes Zarządu

k.kaleta@innovatorcom.pl

Alicja Skoczylas

Dyrektor ds. handlu i marketingu

a.skoczylas@innovator.com.pl